📣🤝 Sveiki, draugi! Ir pienācis laiks atkal iedzīvināt mūsu iemīļoto tradīciju - labdarības akciju "Rīgas sportisti un viņu draugi atbalsta zināšanas"! Jau devīto gadu pēc kārtas mēs vācam skolas piederumus bērniem, kam tie ir īpaši nepieciešami. 🎒📚
Līdz šim kopā esam paveikuši jau ļoti daudz, esam palīdzējuši daudzām ģimenēm, kurās aug skolnieki, un šogad mūsu mērķis ir vēl lielāks! Aicinām visus pievienoties šai akcijai, lai palīdzētu bērniem sākt jauno mācību gadu ar nepieciešamajiem rīkiem un motivāciju. 💪
Lai piedalītos, vienkārši apmeklējiet vienu no ziedojumu vietām, kas norādītas zemāk.
Jūsu mazais ieguldījums var dot lielu nozīmi bērnu izglītībai! 🎉
📍 Ziedojumu vietas:
1. Burtnieku iela 33 – Secret gym
2. Ojāra Vācieša 2k – LEONĪDS
3. Maskavas iela 172/2 – AM Dojo
4. Maskavas iela 1 – Rīgas Pankrationa Skola
5. Spilves iela 6 – Pankration Fight Club Avant Guard
6. Stirnu iela 10 – Golden Glory, VM-Team, F-1
7. Kurbada 2b – Sev Arch Team
8. SPORTO RĪGA treniņu vietās: Āgenskalns, Zolitūde
9. Masterskaja.lv / Salaspils, Nometņu iela 50
10. DATAMED / LOR Klinika - Vienības Gatve 51
11. LOR Klinika - Brīvības gatve 410
Tāpat ir iespējams veikt ziedojumus tieši Biedrībai “Voluntieris.lv”- tās konts:
Konts: LV21HABA0551042299302
Saņēmējs: Biedrība “Voluntieris.lv”�Reģ. Nr. 40008254249
Mērķis: ziedojums
Mēs zinām, ka jūsu atbalsts un ieguldījums palīdzēs izglītot nākamo paaudzi un veidot labāku nākotni. Lūdzu, dalieties ar šo informāciju savās sociālo tīklu vietās un aiciniet draugus un ģimenes locekļus arī piedalīties. Kopā mēs spējam paveikt lietas, kas dzīvē rada patiesu atšķirību! ❤️
Pievienojieties mums šajā cēlajā lietā.

🌳 “Lielā talka akadēmiķa Paula Lejiņa pagalmā” 🌳

 

📌 Lokācija: https://goo.gl/maps/aHociQN4xBnYevv47 

(Rīgā, Zolitūdē, Paula Lejiņa ielā 24)

📅 Datums: 30.04.2022

🕛 Sākuma laiks: 12:30

 

Plānotās aktivitātes:

✅ Atkritumu savākšana

✅ Apstādījumu veidošana

✅ Betona konstrukciju krāsošana

✅ Zupas gatavošana un ēšana

 

❗ Pieteikties iespējams līdz 29.04. aizpildot anketu! ❗

 

Anketa: https://forms.gle/MF419yQCoGp1NGEZ7

 

Līdzi ņemamās lietas:

☀️ Labs garastāvoklis

☀️ Darba tikums

☀️ Čakli draugi

 

📩 Papildus informācija rakstot privāti: info@voluntieris.lv

 

Tās tradicionālās akcijas “Rīgas sportisti un viņu draugi atbalsta zināšanas” skolas piederību kolekcijā. Voluntieris.lv pateicās visiem akcijas dalībniekiem. Kopā mēs esam padarījuši pasauli mazliet labāku.
Paldies sabiedriski sporta organizācijām un federācijām, kā arī mūsu partneriem un draugiem, kuri katru gadu piedalās akcijās: Avant Guard, Sev Arch Gym, NAC Latvia, Secret gym, LEONĪDS, Tanec.lv, Golden Glory, VM-Team, F-1, AGF team, LNK Boxing, Latvijas armijas veterānu asociācija. Atsevišķi paldies Euroled un personiski Šapovals Jevgenijs.
Īpašie pateicības vārdi brīvprātīgajiem:
Sergejs Domņins, Pāvels Suhlovs, Valēra Mikalauska, Rolands Mikalauska, Oļegs Hrušjovs, Juris Marejevičs, Jurijs Gucāns, Ksenija Varfalomeva, Manvel Isadzhanjan, Solvita Rukmane, Vitālijs Dubovs, Viktorija Dubova.
Tieši tās kā projekta koordinatori veido jaunas sportistu paaudzes - savus audzēkņus, labākās personības īpašības: žēlsirdība, līdzjūtība un gatavība sniegt palīdzību trūcīgajiem.
Pateicoties viņu aktivitātei, tika organizēti divi sporta pasākumi bērnu aprūpes centru ACBĢ “Roku rokā”, Dienas centrs “Paaudzes”.
Šodien daļa no akcijā “Rīgas sportisti un viņu draugi atbalsta” skolēnu piederību zināšanas ir tradicionāli nodotas mūsu draugiem, dienas centrā “Paaudzes”.
Ļoti siltā un labsirdīgā atmosfērā, centra audzēkņi izmēģinājuši savus spēkus “Bruņinieku turnīrā”, demonstrējuši labu sportisku apmācību, drosmi, drosmi un saliedētu komandu darbu. ☺ ️ par ekskursijām oktobrī noslēdza īstos bruņiniekus 2021. gadā.
Paldies visiem, kas piedalījušies akcijā un, protams, mūsu brīvprātīgajiem, kuri šodien dāvinājuši sava siltuma daļiņu centra audzēkņiem: Julian Rizov, Kickboxing Agf-Team, Vitālijs Dubovs, Manvel Isadzhanjan, Sergejs Domņins, Viktorija Dubova.
Lasīt tālāk: Paaudzes 2021_LV
Šodien mums izdevās kārtējo reizi uzdāvināt svētkus “Roku rokā” dienas ACBĢ audzēkņiem.
Mēs tradicionāli nodevām daļu no akcijā “Rīgas sportisti un viņu draugi” apkopotajiem skolas piederumiem. Paldies visiem, kas piedalījušies akcijā.
Kā arī šogad gaidāma patiesa pārbaude no projekta Expedition.lv
Latvijas armijas veterānu vadībā Vitālijs Dubovs uzzināja, kā attīrīt ūdeni, noteikt laiku pa sauli, precīzi izmērīt attālumu un daudz ko citu.
Bet ar Pāvelu Suhlovu izmēģināja savus spēkus bruņinieku kaujās uz mīkstajām bumbām. (Paldies par Enon Vladimir, Julian Rizov).
Paldies Viktorijai Dubova, Sergejam Domņinam, Marina Talapina, Tatjana Deneko-Dombrovska, Valērijs Dombrovskis par palīdzību pasākuma organizēšanai!
Labākā Voluntieris.lv
Lasīt tālāk: ACBĢ "Roku rokā" 2021_LV
Dārgie draugi
Ar prieku paziņojam, ka labdarības akcija «Rīgas sportisti un viņu draugi atbalsta zināšanas» tiek rīkota jau 7 gadus, lai savāktu skolas piederumus trūkumcietējiem.
Mēs aicinām visus iesaistītos piedalīties akcijā!
Kopā mēs palīdzēsim pašiem mazākajiem spert pirmos soļus uz zināšanām!
Ziedojumu kastes atrodas:
Burtnieku iela 33 – Secret gym
Ojara vacieša 2 k – LEONĪDS
Maskavas iela 172/2 – AM Dojo
Maskavas iela 1 – Rīgas Pankrationa Skola
Spilves 6 – Pankration Fight Club Avant Guard
Stirnu 10 – Golden Glory, VM-Team, F-1
Brivibas 197 – филиал VM-Team
Skuju 26 – AGF
Vangazi Gaujas 25 – филиал VM-Team
Kurbada 2b – Sev Arch Team
SPORTO RĪGA treniņu vietās
Kārbā ievietojamās lietas: skolas somas, pildspalvas, zīmuļi, penāļi, burtnīcas, klades, papīrs un daudzas citas mācībām nepieciešamas lietas.
119891167 2014037875398838 5684391120729288799 o      

Mūsu tradicionālā akcija "Rīgas sportisti un viņu draugi atbalsta zināšanas" ir beigusies: skolas piederumi ir savākti un nodoti jaunajiem akadēmiķiem.

Voluntieris.lv pateicas visiem akcijas dalībniekiem. Kopā mēs atkal padarījām pasauli mazliet labāku.

Paldies sociālajām un sporta organizācijām un federācijām, kā arī mūsu partneriem un draugiem, kuri ik gadu piedalās akcijā: Avant Guard, "SAN-DA", Sev Arch Gym, NAC Latvia, Secret gym, LEONĪDS, Tanec.lv.

Un, protams, jaunpienācēji: Golden Glory, VM-Team, F-1, AGF-team, LNK Boxing, BRAHMA GROUP.

Īpašs paldies brīvprātīgajiem:

Sergejam Domņinam, Pāvelam Suhlovam Vitālijam Porsevam, Valeram Mikalauskam, Rolandam Mikalauskam, Oļegam Hrustaļovam, Jurijam Margevičam Andrejam Rahčkovam, Nataļjai Ņikuļinai, Jurijam Gucānam, Ksenijai Varfalomejevai, Manvelam Isadžanjanam, Janai Škutānei.

Tieši viņi kā projekta koordinatori veido labākās personības iezīmes jaunās sportistu paaudzēs - viņu skolēnos: žēlsirdība, spēja just līdzi un vēlme palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams. Tāpat, pateicoties viņu aktivitātei, dienas aprūpes centru ACBĢ "Roku rokā", Dienas centra "Paaudzes" audzēkņiem tika organizēti divi reāli sporta pasākumi.Daļa no savāktiem skolas piederumiem tika nodoti daudzfunkcionālajā dienas centrā “Roku Rokā” bērniem.

Voluntieris.lv izsaka pateicību par organizāciju: Павел Сухлов, Андрей Рачков Сергей Домнин, Виктория Боева, Виталий Дубов, Nataļja Nikulin

Lasīt tālāk: Roku Rokā - R sportisti un viņu draugi atbalsta zināšanas

Daļa no savāktajiem skolas piederumiem tika nodoti daudzfunkcionālajā dienas centrā “Paaudzes” bērniem.

PS. Liels paldies centra audzēkņiem par kartiņu - ļoti patīkami!

Projekta ietvaros, sporta organizaciju līderi, centra audzekņiem organizēja jautras stafetes ar garšīgām balvām. Noslēgumā visus gaidīja torte.

Voluntieris.lv izsaka pateicību par organizāciju: Виталий Дубов, Виктория Боева, Павел Сухлов, Сергей, Домнин, Виталий, Порсев, Валера Микалаускас, Kickboxing Agf-Team

Lasīt tālāk: Paaudzes - Rīgas sportisti un viņu draugi atbalsta zināšanas
Voluntieris.lv jau 6 gadu organizē tradicionālos vasaras šašlikus ar sporta aktivitātēm un, protams, ar gardiem cienastiem centra Cerību Ligzda audzēkņiem.
Paldies mūsu neaizstājamajiem brīvprātīgajiem — Vitālijam Dubovam, Viktorijai Bojevai, Svetlanai Čulkovai, Nataļja Nikulina, Vladimir Maksimenko.
 
Lasīt tālāk: Vasaras šašlikus Cerību Ligzda
‼️Dārgie draugi‼️
Ar prieku paziņojam, ka labdarības akcija "Rīgas sportisti un viņu draugi atbalsta zināšanas" tiek rīkota jau 6 gadus, lai savāktu skolas piederumus trūkumcietējiem.📚🖍✂️
Mēs aicinām visus iesaistītos piedalīties akcijā! Kopā mēs palīdzēsim pašiem mazākajiem spert pirmos soļus uz zināšanām!
Ziedojumu kastes atrodas:
Tērbatas iela 73 – Global Fitness
Burtnieku iela 33 – Secret gym
Ojara vacieša 2 k – LEONĪDS
Maskavas iela 172/2 – AM Dojo
Maskavas iela 1 – Rīgas Pankrationa Skola
Spilves 6 - Pankration Fight Club Avant Guard
Baznīcas iela 39 – PFAT Tulkojumi
Parādes iela 5c – AM Dojo
Slokas Iela 179A- Džudo klubs KANO
Stirnu 10 – Golden Glory, VM-Team, F-1
Brivibas 197 – филиал VM-Team
Skuju 26 – AGF
Vangazi Gaujas 25 - филиал VM-Team
Kārbā ievietojamās lietas: skolas somas, pildspalvas, zīmuļi, penāļi, burtnīcas, klades, papīrs un daudzas citas mācībām nepieciešamas lietas.
 
       Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas priekšvakarā 10 gadu garumā mūsu sabiedriskā sporta organizācija, kustība „Par sportisku sabiedrību” rīkoja grandiozus sporta svētkus „Par sportisku ģimeni – Rīgā”. Covid-19 pandēmijas dēļ šogad mums pirmoreiz nācās pasākumu atcelt. Atstāt bērnus bez svētkiem mums vienkārši nav tiesību!
Dārgie vecāki, mēs, Voluntieris.lv, aicinām jūsu bērnus piedalīties tiešsaistes bērnu zīmējumu konkursā uz asfalta „Mana ģimene”.
       Noteikumi ir vienkārši: līdz 2020. gada 31. maija plkst. 19:00 ievieto fotogrāfiju ar bērna zīmējumu uz asfalta Facebook grupā Mana ģimene - Rīga 2020 par tēmu „Mana ģimene” un saņem diplomu!
       Trīs labākie zīmējumi, kas iegūs lielāko „patīk” skaitu, saņems balvas – dāvanu kartes no tirdzniecības centra Spice.

 

Akcija "Palīdzi kaimiņam"

ttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png");">🌟Kāpēc tas ir svarīgi?
Situācija ar koronavīrusa (COVID-19) izplatības risku, īpašam riskam pakļauti pirmkārt vecāka gadagājuma cilvēki apmēram sākot no 65 gadu vecuma. Šai riska grupai vajadzētu izvairīties no lielām cilvēku grupām, masu pasākumiem vai tikšanās pārpildītās vietās, arī iepirkšanas braucieni būtu jāizslēdz.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png");">🌟Kā es varu palīdzēt?
-Uzzināt vai manā mājā/kāpņutelpā ir paaugstināta riska grupas kaimiņi, un palīdzēt patstāvīgi vai nododot informāciju brīvprātīgo centram Voluntieris.lv.
-Piereģistrēties kā brīvprātīgais, kas ir gatavs palīdzēt savā rajonā.

Kas ir jāizdarā?
-Kāpņutelpās izvietot sludinājumus, lai cilvēki varētu ar jums sazināties, vai noskaidrot, kam ir vajadzīga palīdzība, un informāciju (adreses) nodot Voluntieris.lv.
-Noslēgt brīvprātīgā līgumu.

Dārgie Rīdzinieki! 
Sakarā ar ārkārtas situāciju Rīgā noformēta brīvprātīgo darba grupa voluntieris.lv, sadarbībai ar iedzīvotājiem.

Grupas pamata mērķis: cilvēku meklēšana, kuriem visvairāk vajadzīga palīdzība krīzes situācijā.

Ja jums ir jebkāda informācija par vientuļiem gadagājuma cilvēkiem, kuri patstāvīgi nespēj nopirkt un sagādāt sev pirmās vajadzības pārtikas produktus un t.t., dalamies grupā voluntieris.lv.

Kopā mēs palīdzēsim katram.

Meklējam brīvprātīgos kas dzīvo Rīgas mikrorajonos!

Lasīt tālāk: Meklējam brīvprātīgosCOVID-19

Draugi!!!

Voluntieris.lv priecājas stādīt jums priekšā projektu «Zīmējam sportu». 
Šogad atbalsta centra bērniem un ģimenēm "Roku rokā" audzēkņiem bija iespēja parādīt savu skatījumu uz sportu ar zīmējumu palīdzību. Tematiskos zīmējumus vērtēs gan otu un zīmuļu profesionāļi, gan Latvijas sportiskā sabiedrība. Vērtēšanas kritēriji: izpildījuma stils, sižets, kompozīcija, darba noformējums – pirmkārt tiks vērtēta mākslinieciska un individuāla pieeja tēmai.
2019.gada 28. septembrī plkst 14.30 в Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā, Kojusalas ielā 9, Rīgā kustības "Par sportisku sabiedrību" sporta festivāla ietvaros notiks darbu izstāde un uzvarētāju apbalvošana.

Dārgie draugi!!!
Ar prieku paziņojam, ka labdarības akcija "Rīgas sportisti un viņu draugi atbalsta zināšanas" tiek rīkots jau 5 gadus, lai savāktu skolas piederumus trūkumcietējiem.

Mēs aicinām visus iesaistītos piedalīties akcijā! Kopā mēs palīdzēsim pašiem mazākajiem spert pirmos soļus uz zināšanām!

Ziedojumu kastes atrodas:
Tērbatas iela 73 – Global Fitness
Krimuldas 6 – Rīgas Pankrationa Skola
Ojāra Vācieša 2 k – LEONĪDS
Maskavas iela 172/2 – Arkan
Stabu iela 15 – PFAT Tulkojumi
Paradēs iela 5 – AM Dojo

Kārbā ievietojamās lietas: skolas somas, pildspalvas, zīmuļi, penāļi, burtnīcas, klades, papīrs un daudzas citas mācībām nepieciešamas lietas.

 

          Ievērojot tradīcijas un dāvinot gardas dāvanas, 2018. gada 21. decembrī Voluntieris.lv pārstāvji apsveica aprūpes centra ''Cerību ligzda" audzēkņus ar Ziemassvētkiem un Jauno gadu,  kā arī piedalījās svētku koncertā.

71    7248387108 2135829693149669 8547589117859332096 n    48393120 214693032666943 6410459583743000576 n

 

        18.decembrī notika Kustības "Par sportisku sabiedrību" sportisko organizāciju dalībnieku 5. Latvijas kongress! 
Vairāk nekā 100 dalībnieku un balvu ir atradušas savus uzvarētājus. Ir apkopoti aizejošā gada rezultāti, noteikta un apstiprināta darbības koncepcija 2019. gadam. 
       Paldies visiem dalībniekiem!!! Par sportisku sabiedrību — par veselīgu nāciju!!!

48929087 2191499404234485 998214867049512960 n    48996039 2191535394230886 5388073929241788416 n48384598 360183484530265 3474606590886150144 n

Šī gada 22.-26. Novembrī Jakutijas galvaspilsētā Jakutskā norisinājās III Pasaules čempionāts mas-reslingā. Latviju šajās sacesībās pārstāvēt devās 8 atlētu komanda un 2 pārstāvji.

Lai gan Latvijas komandai diemžēl nevienu medaļu pārvest mājās neizdevās,cīņasspars, gūtā pieredze un emocijas ir neatsveramas. Sacensībās komandu atlēti cīnījās arī par komandu vērtējuma punktiem. Pirmais Latvijas komandai punktus izcīnīja Arturs Zolotihs, svara kategorijā līdz 90kg, uzvarot Pakistānas sportistu. Kā otrais no Latvijas punktus komandai izcīnīja Andrejs Kudrjavcevs, kategorijā līdz 80kg, uzvarot Ēģiptes sportistu. Tajā pašā svara kategorijā Arnis Rukmanis pievarēja ASV atlētu un izcīnīja komandas punktus. Sacensību izlozes rezultātā Latvijas komandas atlētiem nācās cīnīties arī savā starpā, rezultātā Andrejs Kudrjavcevs izrādījās spēcīgāks par Arni Rukmani.

Tomēr šis gads un III Pasaules čempionāts ir vēsturisks un ļoti nozīmīgs Latvijas komandai un Latvijas Masreslinga Federācijai, ar vienbalsīgu kongresa lēmumu, LMF tika uzņemta Starptautiskajā Masreslinga Federācijā (International Mas-wrestling Federation). Tas ir ļoti būtisks notikums, kas paver iespējas plašāk attīstīt šo sporta veidu, organizēt ne tikai valsts mēroga, bet arī starptautiska mēroga sacensības un čempionātus.

Latvijas komanda, apmierināta ar paveikto, nu ir atgriezusies mājās, lai turpinātu trenēties un gatavotos jauniem izaicinājumiem. Komanda izsaka pateicību par atbalstu gan pirms čempionāta, gan visu čempionāta laiku Voluntieris.lv, Arkan sport, Par Sportisku Sabiedrību / За Спортивное ОбществоErvitex SIALIVE RīGA . 

1    96

Jau 4 gadus pēc kārtas 1. septembra priekšvakarā Voluntieris.lv rīkoja labdarības akciju „Rīgas sportisti un draugi atbalsta zināšanas”, vācot skolas piederumus trūcīgo ģimeņu bērniem.

Šogad tika savākts rekordliels mantu skaits, kas liecina par to, ka labs piemērs ir „lipīgs”, un ar katru gadu mūsu pilsētā kļūst aizvien vairāk cilvēku, kuri nav vienaldzīgi.

Projektu tradicionāli atbalstīja sporta organizāciju pārstāvji, kuri ietilpst kustībā Par sportisku sabiedrību, NAC Latvia, LEONĪDS, Džudo klubs KOKORO, ARKAN, Latvijas Pankrationa federācija, Sev Arch, Tanec.lv, Latvijas Pauerliftinga federācija, Expedition, kā arī mūsu draugi no Sporto Rīga, AM Dojo, GLOBAL FITNESS, Studio 69, PFAT Tulkojumi.

Voluntieris.lv pārstāvji apmeklēja šādas iestādes, kur nodeva savāktos skolas piederumus:

- dienas aprūpes centrs „Roku Rokā”;

- bāreņu un adoptēto bērnu atbalsta centrs “Sirota.lv”;

- daudzfunkcionālais sociālais dienas centrs bērniem „Paaudzes”;

- svētdienas skola.

Turklāt mugursomas ar visu skolai nepieciešamo tika pasniegtas trūcīgajām ģimenēm, bet daļa no piederumiem tika nodoti mūsu kolēģiem organizācijā Daugavpils Uzticības fonds, lai turpmāk tie tiktu atdoti trūcīgajām ģimenēm.

Paldies visiem, kas nebija vienaldzīgi un piedalījās akcijā! Kopā mēs panāksim, ka pasaule kļūst labāka!

P1014984 

 40971419 1891675834247777 656544454806601728 o       P1015051

 P1015080            40987233 1891675824247778 260123912598192128 n

 

Pasaules bezpajumtnieku dienas priekšvakarā, aicinām visus interesentus!
2021. gada 15. augustā plkst. 12.00 Paula Leina pagalmā (Paula Lein ̧ a iela 24),
piedalīties bērnu zīmējuma konkursā 2021. asfaltā.
Konkursa tēma ir “Mans mīļākais dzīvnieks”.
Dalībnieku sīkumi nodrošinās organizatorus.
Visi dalībnieki saņems balvas no Voluntieris.lv
Brīdinājums: dalībnieku skaits ir ierobežots! Reģistrācijai atsūtiet ziņojumu uz numuru (WhatsApp, Telegram, Viber): 371 2 9526301, ar atzīmi - “piedalītos IF bērnu ̈, vecums (elektroniskā diploma noformēšanai)”.

 

2018. gadā 1. jūlijā sākas ikgadējā labdarības akcija "Rīgas sportisti un sporta draugi atbalsta zināšanas", kuras ietvaros tiek vāktas skolai nepieciešamās lietas trūcīgajiem.

Jau tradicionāli, akcijai pievienojas ne tikai kustības "Par sportisku sabiedrību" sportisti, partneri un organizācijas, bet arī visi citi, kam nav vienalga! Kopā mēs palīdzēsim pašiem mazākajiem spert pirmos soļus uz zināšanām!

Ziedojumu kastes atrodas:
Tērbatas iela 73 – Global Fitness
Brīvības 193D – Sev Arch 
Ojāra Vācieša 2 k – LEONĪDS
Maskavas iela 172/2 – Arkan 
Stabu iela 15 – PFAT Tulkojumi
Stūrmaņu iela 29 – Džudo klubs KOKORO
Paradēs iela 5 – AM Dojo

Akcijas noslēgums 2018. gadā 31 augustā.

Labdarības kārbā nepieciešamas šādas lietas: pildspalvas, burtnīcas, zīmuļi, flomāsteri, plastilīns, zīmēšanas papīrs, somas un daudzas citas mācībām nepieciešamās lietas.

Svētdien, 27. maijā, atpūtas centrā „LIDO” sāksies „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” sacensības, kuru pirmais posms šogad notiks Rīgā. Trīs stundu garumā, no 13:00-16:00, pasākuma „Par sportisku ģimeni” ietvaros, ikvienam būs iespēja palīdzēt Rīgai cīnīties par 2018. gada spēcīgākās pilsētas titulu.

 „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” ir projekts, kura ietvaros vairākās Latvijas pilsētās notiks publiskas, ikvienam pieejamas bezmaksas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Sacensībās var piedalīties ikviens interesents – gan cilvēki, kas iepriekš plānojuši piedalīties, gan pieaicinātie garāmgājēji. Dalībnieku uzdevums ir spiest svaru stieni uz reižu skaitu, tādējādi veidojot kopējo pilsētas rezultātu, kā arī sacenšoties savā starpā gan konkrētās pilsētas sacensību ietvaros, gan visas Latvijas mērogā. Par piedalīšanos dalībnieki saņems veicināšanas balvas, savukārt pilsētu vērtējumā skaita kopējo pārcilāto rezultātu kilogramos, piemēram, ja 50 kilogramu stieni paceļ 10 reizes, pilsētas vērtējumam tiek pieskaitīti 500 kilogrami.

Sacensības „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” norisinās jau piekto gadu, ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un pauerliftingu, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākās pilsētas, Latvijas spēcīgākās jauniešu pilsētas un Latvijas spēcīgākās mazās pilsētas 2018. gadā.

Sacensībās piedalīties var visi un 27. maijā laipni aicināts ikviens, kas vēlas aizstāvēt Rīgas godu! Lai nepalaistu garām iespēju uzlabot citas pilsētas rezultātu, seko līdzi sacensību norises vietām un datumiem Facebook lapā „Latvijas Pauerliftinga federācija” un specigakapilseta.lv!

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensības atbalsta: LIVE Rīga, atpūtas centrs „LIDO”, voluntieris.lv, Izglītības un zinātnes ministrija, auto serviss ”Viesulis plus”, augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Spēka Pasaule” interneta veikals, ceļu būves nozare „Road”, sporta klubs „PANATTA”. „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” finansē Latvijas Sporta federāciju padome konkursa par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā 2018. gadā ietvaros.

2018. gada 26.–27. maijā, īsi pirms Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas, “LIDO” Atpūtas centrā Krasta ielā divu dienu garumā norisināsies grandiozi sporta svētki “Par sportisku ģimeni - Rīga 2018”. Svētkus ietvaros notiks šādi pasākumi:

Starptautisks bruņinieku turnīrs viduslaiku zobenu cīņā, kurā piedalīsies vairāk nekā 30 sportistu no tādām valstīm kā Izraēla, Igaunija, Baltkrievija, Krievija un Latvija. Skatītājus priecēs spraigas cīņas, konkursi, iespēja pielaikot īstas bruņinieku bruņas un piedalīties “mīksto zobenu” kaujās.

Bezmaksas fitnesa treniņš zem klajām debesīm, kuru vadīs projekta “Sporto RĪGA” treneri. Visi interesenti, jo īpaši vecāki ar bērniem, varēs pievienoties šai sporta kustībai un nedaudz iesildīties pirms turpmākajiem pasākumiem.

“Latvijas spēcīgākā pilsēta” Rīgas posms, kur, dalībnieku galvenais uzdevums būs trīs stundu laikā pēc iespējas vairāk reižu uzspiest svaru stieni, pievienojot savu rezultātu Rīgas “kontam”.

Mas-wrestling (nūjas vilkšanas) turnīrs amatieriem, kurā viesiem būs iespēja pacīnīties par gardām balvām.

Starptautiskais projekts “Rīga JAM”, kura ietvaros zēni un meitenes no visas Latvijas, bet ne tikai, piedalīsies breakdance “kaujās” par labākā dejotāja titulu.

Turklāt visus skatītājus un viesus sagaida daudzas un dažādas aizraujošas meistarklases, konkursi un stafetes ar balvām.

Ieeja visos sporta svētku “Par sportisku ģimeni Rīgā 2018” pasākumos par brīvu!

Projekts atbalsta: Latvijas Pauerliftinga federācija, Arkan Sport, LIDO, Volunrieris.lv, Latvijas Tīkli, ProfMaster, Arkan Logistic, LiveRiga, Par sportisku sabiedrību, Sporto Rīga, Ghetto Games, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas Dome, Ervitex, Tanec FILM, Studio 69, PFAT, Annels.

Ievērojot tradīcijas un dāvinot gardas dāvanas, 2017. gada 21. decembrī Voluntieris.lv pārstāvji apsveica aprūpes centra ''Cerību ligzda" audzēkņus ar Ziemassvētkiem un Jauno gadu, kā arī piedalījās svētku koncertā.

volun2017        volun20172     

 volun20173        volun20176 

volun20175

 


Turpinot projektu ''Rīgas sportisti atbalsta zināšanas'', kuru īsteno Voluntieris.lv un kustībā ''Par sportisku sabiedrību'' ietilpstošās organizācijas, 2017. gada 22. novembrī Sporto Rīga treneri Nataļja Ņikuļina un Adiļs Maksimovs dalījās savā mīlestībā uz sportu, novadot treniņu atbalsta centra ''Roku rokā'' bērniem un pusaudžiem. Centra audzēkņi bija pilnīgā sajūsmā, un mēs obligāti atkārtosim šādu labdarības treniņu arī nākamajā gadā.

          Tā tika pieņemts lēmums uzsākt jauno labdarības projektu.

          Atsevišķu paldies vēlamies teikt TSI Sporta Centrs vadībai par dalību pasākuma organizēšanā un piešķirtajām telpām.

23874525 1506554529414251 1507484750 o 23874122 1506554582747579 2000481339 o

23897008 1506554519414252 882552754 o 23998241 1506554579414246 539540420 o

23960988 1506554666080904 751264146 o 23847971 1506554659414238 1087670530 o

           


 

           Akcijas "Rīgas sportisti atbalsta zināšanas" ietvaros saziedoto skolas piederumu pēdējā daļa ir nonākusi pie saviem mazajiem īpašniekiem. 
           2017. gada 15. septembrī Voluntieris.lv un Restart pārstāvji apmeklēja bāreņu un audžuģimeņu atbalsta centru “Sirota.lv”, atdeva šos skolas piederumus un vienojās par turpmāko sadarbību.
           2017. gada 3. oktobrī Daugavpils jauniešu organizācija ''Apelsīns'' nosūtīja ''dāvanas no galvaspilsētas'' Daugavpils invalīdu biedrībai ''Ilgas''. 
           Paldies visiem par sadarbību! Kopā mēs varam visu!!!

 

sirata.lv     


 

2017. gada 13. septembrī tika apkopoti ikgadējās akcijas ''Rīgas sportisti atbalsta zināšanas'' rezultāti. Sabiedrisko un sporta organizāciju aktīvisti sanāca kopā, lai pārrunātu izdarīto, saplānotu nākotnē veicamos darbus un iezīmētu jaunus sadarbības virzienus.     

    Šogad jau tradicionāli projektu atbalstīja kustībā “Par sportisku sabiedrību” ietilpstošo sporta organizāciju pārstāvji, kā arī jauniešu organizācija “Restart.lv” un “Maxima Latvija”. Apspriedes ietvaros, sīki iztirzājot konkrēto jautājumu, tika pieņemts lēmums nogādāt saziedotos skolas piederumus:

 - aprūpes centram ''Roku rokā''

- Latvijas Bāreņu un audžuģimeņu atbalsta centram ''Sirota.lv''
- pozitīvas šāda veida akciju rīkošanas pieredzes nodošanas nolūkos, Daugavpils jauniešu organizācijai ''Apelsīns'' (kura nodos šos ziedojumus trūcīgajām ģimenēm). 

    Pēc darba apspriedes organizāciju pārstāvji devās uz aprūpes centru ''Roku rokā'', iepazinās ar tā darbību un nodeva centra darbiniekiem visas saziedotās mantas.

       Voluntieris.lv izsaka pateicību organizācijām Par sportisku sabiedrību”, “Restart”, “ARKAN”, “Sporto Rīga”, “Sev Arch”, “Ghetto Games”, “Tanec.lv”, “Maxima Latvija” un, protams, visiem tiem, kas nepalika vienaldzīgi un piedalījās šajā akcijā.

          ''Dalies smaidā, un smaids pie tevis atgriezīsies'' - dāvāsim labestību tiem, kas to ļoti gaida!

          Mūsu spēkos ir padarīt pasauli labāku!!!

11     12

13      
14 
 
 
 
 
 
 
 
15

 

   2017.gada 10.augustā sākas ikgadējā labdarības akcija "Rīgas sportisti atbalsta zināšanas", kuras ietvaros tiek vākas skolai nepieciešamās lietas Atbalsta centru bērniem un ģimenēm "Roku rokā".

Jau tradicionāli, akcijai pievienojas ne tikai kustības "Par sportisku sabiedrību" sportisti, partneri un organizācijas, bet arī visi citi, kam nav vienalga! Kopā mēs palīdzēsim pašiem mazākajiem spert pirmos soļus uz zināšanām!

Akcijas noslēgums ir 2017.gada 02.septembrī, Maskavas forštrates sporta pasākuma ietvaros, kas norisināsies Maskvas dārzā no plkst., 12:00-18:00, kur jubkurš, kas vēlēsies, varēs veikt savu ieguldījumu labdarībā. 
Labdarības kārbā nepieciešamas sekojošas lietas: pildspalvas, burtnīcas, zīmuļi, flomasteri, plastilīni, zīmēšanas papīri, somas un visas citas skolai nepieciešamās lietas!

2017. gada 3. augustā, atbalstot Artūra Zolotiha iniciatīvu, mēs apmeklējām aprūpes centru ''Cerību ligzda''. Artūrs Zolotihs un Nataļja Ņikuļina novadīja centra audzēkņiem fitnesa treniņu. Pēc treniņa visus gaidīja šašliks, par ko lielu paldies sakām Vitālijam Dubovam un Viktorijai Bojevajai.  

Kā jau parasti, bērni ļoti priecājās mūs satikt, savukārt mēs bijām laimīgi, ka varējām kaut nedaudz atvieglot viņu sūro likteni!!! 

          Palīdziet viens otram! Palīdziet svešiem cilvēkiem! Palīdziet dzīvniekiem! Esiet labestīgāki un padariet labestīgāku mūsu pasauli! #miers #labestība

 

Šodien, 2017. gada 30. maijā, mēs un aprūpes centra ''Cerību ligzda'' audzēkņi apmainījāmies ar dāvanām. Mēs viņiem – klēpjdatorus, viņi mums – ekskursiju, meistarklasi un ļoti skaistus, pašdarinātus paklājiņus. 
          Īpaša pateicība Artūram Zolotiham. 

          Izdarīts ir daudz, taču MĒS kopā ar Maskavas forštatē aizsāktās sporta kustības dalībniekiem apstāties negrasāmies.

priut12

       priut11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

priut13     priut14

 

 

          2017. gada 8. un 9. aprīlī, atsaucoties Rīgas domes deputāta Valērija Petrova un sabiedriskā aktīvista Vitālija Dubova uzaicinājumam, mums bija tā laime, izmantot unikālu, Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes dāvātu iespēju – noklausīties instruktāžu, paņemt suni un doties jautrā, aizraujošā pastaigā pa visai gleznainu maršrutu. Bērnus un mūs visus, pieaugušos, ļoti iedvesmoja iespēja, kaut nedaudz pabūt kāda mīļa mājdzīvnieka saimnieka lomā! Šāds pasākums ir laba alternatīva tiem, kuri nevar atļauties iegādāties suni. 
          Pakalpojums tiek sniegts apmaiņā pret ļoti pieticīgu – pāris eiro – lielu ziedojumu patversmei. 

          Mēs vēlētos pateikt paldies jauniešiem, kuri šo pasākumu organizēja. Šie jaunieši ne vien atrada interesentus un dāvāja viņiem iespēju pabūt kopā ar dzīvniekiem, bet arī – kārtējo reizi! – pievērsa sabiedrības uzmanību bez pajumtes palikušajiem dzīvniekiem, nobeigumā uzdāvinot patversmes suņiem nepieciešamos aksesuārus.

zivot1  zivot2

Dārgie draugi, steidzos iepazīstināt jūs ar mūsu jauno partneri 

tulkošanas uzņēmums PFAT.

Nosaukums PFAT precīzi un īsi raksturo uzņēmumu  profesionāli, funkcionāli un ātri tulkojumi. Uzņēmums nodarbojas ar tekstu tulkojumiem un lokalizāciju, kā arī veic notariālus apstiprinājumus, biroja apliecinājumus un apliecinājumus ar apostille.

Viņi ir īstie profesionāļi. Uzņēmuma tulkotāji prot vairākas valodas, tomēr tulko tikai savā dzimtajā valodā, jo vienīgi tādējādi var radīt augstas kvalitātes tulkojumus.

Uzņēmuma PFAT misija  ir veicināt jūsu biznesa attīstību,

palīdzēt jums nogādāt nepieciešamo informāciju līdz patērētājam viņam saprotamā valodā ar profesionāli veikta tulkojuma palīdzību.

Kāpēc PFAT?

acīmredzama priekšrocība  cena tiek veidota no jauniem vārdiem, atkārtotie vārdi neietekmē cenu;

pasūtījumu veikšanas ātrums;

pieejamība gandrīz jebkurā laikā.

Detalizēta informācija par uzņēmumu, pakalpojumiem un cenām www.pfat.lv

 

 

2017.gadā no 14. līdz 22. janvārim notika voluntieris.lv delegācijas oficiālā vizīte Baltkrievijā

Vizītes ietvaros notika vairākās darba tikšanās, sasniegtās vienošanas par sadarbību, kā arī tika parakstīti atbilstošie dokumenti ar Baltkrievijas valsts iestādēm un citām organizācijām.

Tika parakstīts sadarbības līgums ar SIA KBF TRANSPAK GRUPP - kompāniju, kas ieņem vienu no līderpozīcijām reģionā kartona iepakojuma un reklāmas produkcijas ražošanā.

41

Notika darba sanāksme pieredzes apmaiņas jautājumos, kurā piedalījās Republikas jauniešu sabiedriskās organizācijas “Jauniešu brīvprātīga darba līga” vadība. Ir panāktā vienošanās par sadarbību sekojošās sfērās: volontieru piesaiste, atlase un apmācība, kopīgo projektu un pasākumu organizēšana Latvijā un Baltkrievijā.

42        43

Voluntieris.lv pārstāvji Latvijas kustības “Par sportisku sabiedrību” darba grupas satāvā piedalījās Baltkrievijas Prezidenta Sporta kluba pārstāvju tikšanās.

44

Notika pārrunas ar Baltkrievijas Nacionālā tiesiskās informācijas centra pārstāvjiem par tiesiskās informācijas paraugcentra izveidi uz voluntieris.lv bāzes. Tika noteikti tālākās sadarbības vektori.

        48  

Voluntieris.lv pārstāvji piedalījās oficiālajos pasākumos, kas bija veltīti kopiga pieteikuma iesniegšanai par Pasaules čempionāta Hokejā ar šaibu 2012.gadā norisi Rīgā un Minskā, piedaloties Rīgas pašvaldības delegācijai ar Rigas mēru N. Ušakovu un Minskas mēru A.Šorecu. 

45         46

 

 

 

 Kustības “Par sportisku sabiedrību” organizāciju sportistu III Latvijas  kongress 2016

Apbalvošana no kustības Voluntieris.lv un mācību centra “Lando” sertifikātu pasniegšana tālākai apmācībai, par personīgu ieguldījumu kustības “Par sportisku sabiedrību” attīstībā un aktīvo piedalīšanos kustības voluntieris.lv projektos.

.35


Plenārsēde, apbalvošana un svinīgais furšets ar kustības voluntieris.lv atbalstu

 и 31        33

32          34


 

 

22.decembrī, Ziemassvētku priekšvakarā, notiks Kustības "Par sportisku sabiedrību" III Vislatvijas sportistu kongress!

Programmā: kopsavilkums par pagājušā gadā padarīto, izstrādāt attīstības stratēģiju 2017 gadam, kā arī gandrīz 100 laureātu apbalvošana, par panākumiem sportā, 10 organizācijas par ieguldījumu sporta popularizēšanā Rīgā un īpašu prēmiju pasniegšana.

Kongress notiks 2016.gada 22 decembrī plkst.:18:00 Rīgas Domes sēžu zālē. Adrese: Rātslaukums 1. Dalībnieku registrācija notiks uz vietas.

Kongresa organizētāji biedrība Par sportisku sabiedrību.

Kongresu atbalsta: LANDO, Sportland, Baker Nutrition, Arkan Fit Shop